Reklama

jadłospis. Nie wiesz jaki jadłospis będzie odpowiedni dla Twojej diety? Skontaktuj się ze specjalistami!
temat pracy licencjackiej administracja. Jaki będzie najlepszy temat pracy licencjackiej administracja . Czy powinien być popularny, a tym samym praca łatwiejsza czy może bardziej ambitny? Odwiedź naszą stronę a pomożemy wybrać ci najlepszy temat.

"najniższa średnia krajowa 2009"Pewien czas temu diametralnej zmianie uległ sposób pisania tekstów pojawiających się zarówno w prasie drukowanej czy też na stronach internetowych. Szczególnie w tym drugim podstawowym dla bardzo wielu z nas źródle informacji miejsce długich oraz ciekawych artykułów zajęły krótkie teksty zawierające "suche" fakty i pozbawione zazwyczaj opinii autora jak i jakiegokolwiek jego komentarza. Rzeczą oczywistą jest to, że świat pędzi do przodu i my żyjemy coraz szybciej a tym samym brakuje nam czasu na czytanie dłuższych tekstów nie wspominając już o samych książkach. Z uwagi na brak czasu wybieramy krótkie, zwięzłe oraz oszczędne w słowach artykuły, ponieważ pragniemy szybko uzyskać informację na określony temat. Obecnie coraz częściej nie zastanawiamy się nawet czy dany tekst jest zgodny z prawdą, wiadomości z pism albo internetu uznajemy z góry za sprawdzone oraz prawdziwe. Również prasa, telewizja czy internet "wyczuły" trend, iż widz albo czytelnik oczekuje szybkiej i zwięzłej informacji, którą powinien dostać podaną w taki sposób, aby nie wysilać się na jej zrozumienie. Tymczasem w tym całym zmieniającym się sposobie przekazu informacji rzuca się w oczy nie lakoniczność {informacji lecz zwłaszcza błędy stylistyczne.

Mnóstwo internetowych tekstów nie powinno zostać w ogóle opublikowanych a co niestety tak się dzieje. W tym miejscu chciałabym wspomnieć o jednym artykule, który znalazłam pod adresem http://forum.infor.pl/topic/106554-netto-najnizsza-krajowa-na-2009-jaka/. Parę dni temu szukałam informacji, początkowo w prasie drukowanej a w dalszej kolejności w sieci na temat najniższa średnia krajowa 2009. Całkiem przypadkowo trafiłam na ciekawy tekst. Zaintrygował mnie zwłaszcza jego opis

... Witam,jaka jest najniższa krajowa netto na 2009 rok ... A ile wynosi najniższa krajowa w przypadku podwyższonych kosztów uzyskania ... ...

, który nie pozostawał złudzeń że tekst jest ciekawy oraz wart poświecenia czasu na jego przeczytanie. Także tytuł, który brzmiał mniej więcej tak: Netto najniższa krajowa na 2009 jaka? - Różne tematy - Forum dla ... wydawał się nurtujący oraz przykuł mój wzrok. Artykuł moim zdaniem był doskonały, zarówno pod względem stylistycznym jak i merytorycznym. Temat został wyczerpany i dokładanie zaprezentowany, a końcowe opinie autora świetnie dopełniały całość. Po lekturze owego tekstu zobaczyłam, żee istnieją jeszcze ludzie, którzy wkładają serce w pisanie. Naprawdę świetna robota. Pozostałe strony na których są zamieszczone równie ciekawe artykuły o wspomnianej tematyce zamieszczam pod tekstem.

jaka najniższa krajowa na rok 2010?
Płaca minimalna – najniższa z możliwych płac, najczęściej ustalana na drodze prawnej przez dane państwo. ... 4 Minimalne wynagrodzenie a średnie wynagrodzenie; 5 Odsetek osób pobierających .... W styczniu 2009, 20 z 27 krajów Unii miało ustaloną stawkę minimalną, od 123€ w Bułgarii do 1642€ ..... Średnia krajowa ...

Minimalne wynagrodzenie ...
2009-01-01, 1276.00 ... 2009 - kwartał IV, 3243.60 ... 2009 - kwartał I, 3185.61 ... ( zmienia się kwartalnie, stanowi procent średniego wynagrodzenia [PLN]).

Ile wynosi najniższa krajowa na rok 2009? - pytamy.pl
15 Maj 2009 ... Najniższa krajowa brutto wynosi 1276 a netto 954. 0 ładowanie danych. ... Zobacz także. Zarabiacie wiecej czy mniej niż średnia krajowa?