Reklama

praca inżynierska transport. Zdecydowałeś się na kierunek ścisły, jednak masz problem z napisaniem pracy dyplomowej? Nie trać wiary - praca inżynierska transport , informatyka czy budownictwo to nasza specjalność. Pomożemy!
węgiel śląsk. Najtańszy węgiel śląsk . Oferujemy także najwyższej jakości koks i ekogroszek. Odwiedź naszą stronę.

"czy lukas bank sprawdza bik"


Wiemy doskonale jak obecnie wygląda sytuacja na rynku pracy. Ludzie po kilku skończonych fakultetach mogą dostać pracę tylko w charakterze sprzedawcy, konsultanta czy akwizytora. Lecz i tak jest to spory problem. Również ja myślałam, że kończąc dwa kierunki humanistyczne a także studia podyplomowe nie będę miała najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy w moim zawodzie. Ale rzeczywistość okazała się brutalna. Każdego dnia to samo , odpowiadanie na różnego rodzaju ogłoszenia, rozsyłanie CV oraz listu motywacyjnego, nie dało do tej pory żadnego wyniku. Tkwię w takiej sytuacji już od ponad dwóch lat i jakoś nie widzę, żeby miała ona się zmienić. Stąd też postanowiłam zdobywać wiedzę na własną rękę. W ostatnim czasie spędzam dużo czasu na szukaniu informacji w internecie a także prasie, interesuje mnie przede wszystkim . Nawet zastanawiałam się nad otworzeniem własnej działalności, oczywiście powiązanej z tą tematyką. Jeszcze nie wiem jak to miałoby wyglądać a także czym konkretnie miałabym się zajmować, ale wiem, ze odwiedź sama przyjdzie później.

Na marginesie, czytaliście może ten artykuł: ? Naturalnie trafiłam na niego w necie, pod adresem . Doskonały! Sprawdźcie sami. Polecam też poniższe teksty.Poświęćcie kilka minut na przewertowanie ich, naprawdę opłaca się.