Reklama

biuro-rachunkowe-wisniewska.pl. Jeśli potrzebujesz fachowej księgowej, która zajmie się rachunkami Twojej firmy, znajdziesz ją na stronie - biuro-rachunkowe-wisniewska.pl . Napisz juz dziś!
złote moonety łódź. Chcesz zarabiać w kryzycie? Wybierz najlepszą i najbezpieczniejszą lokatę - zdecyduj sie na złote moonety łódź .

"druk zus koa do wypełnienia"


Pewien czas temu diametralnej zmianie uległ sposób pisania artykułów pojawiających się zarówno w gazetach czy też na stronach internetowych. Zwłaszcza w tym drugim podstawowym dla bardzo wielu z nas źródle informacji miejsce długich i ciekawych artykułów zajęły krótkie teksty zawierające "suche" fakty i pozbawione zazwyczaj opinii autora jak i jakiegokolwiek jego komentarza. Oczywistą rzeczą jest to, że świat pędzi do przodu i my żyjemy coraz szybciej a tym samym brakuje nam czasu na czytanie dłuższych artykułów nie mówiąc już o samych książkach. Ze względu na brak czasu wybieramy krótkie, zwięzłe i oszczędne w słowach artykuły, ponieważ pragniemy naprędce uzyskać informację na określony temat. Nierzadko nie zastanawiamy się nawet czy określony artykuł jest zgodny z prawdą, informacje z czasopism bądź internetu uznajemy z góry za pewne i prawdziwe. Także prasa, telewizja czy internet "wyczuły" trend, iż widz albo czytelnik oczekuje szybkiej i konkretnej informacji, którą powinien dostać podaną w taki sposób, aby nie wysilać się na jej zrozumienie. Tymczasem w tym całym zmieniającym się sposobie przekazu informacji rzuca się w oczy nie lakoniczność {informacji ale przede wszystkim błędy stylistyczne.

Mnóstwo internetowych tekstów nie powinno być w ogóle opublikowanych a co niestety ma to miejsce. Tutaj chciałabym wspomnieć o jednym artykule, który znalazłam pod adresem http://www.druki.gofin.pl/zus-koa-zgloszenie-korekty-okresow-podlegania-ubezpieczeniom,wzor,528,70.html. Jakiś czas temu szukałam informacji, początkowo w gazetach a następnie w internecie na temat druk zus koa do wypełnienia. Przypadkiem trafiłam na interesujący artykuł. Zaintrygował mnie przede wszystkim jego opis

... ...

, który nie pozostawał złudzeń że artykuł jest ciekawy i wart poświecenia czasu na jego przeczytanie. Także tytuł, który brzmiał mniej więcej tak: ZUS KOA - Zgłoszenie korekty okresów podlegania ... - DRUKI.gofin.pl wydawał się nurtujący i przykuł mój wzrok. Tekst moim zdaniem był doskonały, zarówno pod względem stylistycznym jak i merytorycznym. Temat został wyczerpany i gruntownie zaprezentowany, a końcowe opinie autora świetnie dopełniały całość. Po lekturze tego tekstu zobaczyłam, żee istnieją jeszcze osoby, które wkładają serce w pisanie. Naprawdę świetna robota. Pozostałe strony na których znajdują się równie ciekawe artykuły o wspomnianej tematyce zamieszczam pod tekstem.

ZUS KOA - Zgłoszenie korekty okresów podlegania ... - DRUKI.gofin.pl
PESEL. 02. NIP (wpisać bez kresek). (

zus koa - zgłoszenie korekty okresów ubezpieczenia - Infor.pl


Formularze ZUS - e-Inspektorat
Do

ZUS KOA Zgłoszenie korekty okresów podlegania ubezpieczeniom ...
28 Gru 2012

Jak wypełnić aktywne druki koa. Darmowe druki ZUS koa
Jak

ZUS KOA.doc - ZUS - estora - Chomikuj.pl


ZUS - Aktywne formularze - excel, word, pdf - Signform
Aktywny PDF (

druk zus koa do wypełnienia - Strona
"

ZUS: do czego służy druk KOA - Prawo - Rzeczpospolita
11 Kwi 2013