Reklama

obrączki łódź. Szukasz pięknej biżuterii ze złota. Najpiękniejsze pierścionki i obrączki łódź . Zapraszamy
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .

"jestem w biku dostałam kredyt"Przypadkiem, szukając pomysłu na podarunek dla mojej przyjaciółki, trafiałam na przedziwny opis strony. Wyglądał on mniej więcej tak: Witajcie!!czy lukas bank da mi kredyt jesli jestem w biku a maz dopiero 2 .... Ja też jestem w BIK-u i dostałem kredyt na oświadczenie w LUKAS BANKU, ale BIK  .... Z reguły unikam tego typu treści, które tak naprawdę mnie nie interesują, ale coś mnie podkusiło i kliknęłam na link http://www.freestat.pl/poradnik.php%3Fart%3D11. Wnet pojawił się wielki napis, tytuł - Potrzebuje pożyczki jestem w BIK, ale mam wszystko już dawno .... Rozpoczęłam czytanie, na początku pobieżnie potem coraz dokładniej, robiąc dłuższe pauzy po kilku wersach. Po zakończeniu zaczęłam się zastanawiać nad przekazem autora, nad znaczeniem jego słów.

Dlaczego nigdy wcześniej nie weszłam na żadne witryny, na których jest mowa o jestem w biku dostałam kredyt? Przecież z internetu korzystam codziennie, spędzam każdego wieczoru przed komputerem kilka dobrych godzin. Jedynie wystarczyło wpisać jestem w biku dostałam kredyt w wyszukiwarkę i pokazałyby się tysiące odpowiedzi. Obecnie mogę sobie tylko tak gdybać. Ale nie można się użalać nad sobą, tylko brać się do roboty. Pierwsze kroku mam już za sobą. Przeczytałam wiele tematycznych stron. A mogę polecić z czystym sumieniem tylko kilka. Linki podaję poniżej wpisu.

Witam jestem w Bik i dostałem kredyt tutaj Cała Polska- Pożyczki ...
Nie wierzę w takie rzeczy, że osoby, które uzyskały po długich staraniach jakiś kredyt, zamiast cieszyć się tym faktem i mieć w końcu spokój, ...

Czy będąc w BIK można dostać kredyt? | Niezależny Doradca ...
Jeżeli myślimy o banku, to odpowiedź jest niestety negatywna – banki bardzo wnikliwie ... Tagi: BIK, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, zdolność kredytowa.

Zadłużenie w BIK, gdzie dostanę kredyt • Kredyty bez BIK • Forum ...
16 Sty 2013 ... Jestem zadłużona w BIK. Banki już dawno niestety mi odmówiły jakichkolwiek pieniędzy. Gdzie mogę dostać jakiś korzystny kredyt? Niedługo ...