Reklama

pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.

"kredyt z bikiem"Z racji tego iż jestem osobą konkretną i praktyczną lubię czytać zarówno w gazetach jak i w sieci artykuły zwięzłe oraz treściwe. Już będąc w szkole średniej zamiast kilkuset stronnicowych lektur zawierających szczegółowe charakterystyki postaci czy opisy przyrody, wolałem krótkie oraz bardziej treściwe opowiadania. Czytanie powieści Elizy Orzeszkowej, Pt. "Nad Niemnem" było dla mnie nie małym wyczynem. Jednak mimo katuszy byłem zobligowany to zrobić.

Po ukończeniu liceum pozostał mi jednak uraz do długich i mało treściwych książek oraz artykułów. Kiedy kupowałem prasę drukowaną często zdarzyło się iż docierałam do połowy artykułu i przerywałam go, gdyż autor poza tzw. "laniem wody" nie miał niczego interesującego do powiedzenia. W internecie zazwyczaj artykuły są krótkie, więc bardzo odpowiada mi ta droga przekazu informacji. Niedawno właśnie w sieci, przeglądając publikacje na rozmaitych stronach www o tematyce kredyt z bikiem trafiłem na interesujący tekst.

Odnalazłem go pod adresem http://mojafirma.infor.pl/kredyty/rynek-kredytow/218405,Zla-historia-kredytowa-w-BIK-nie-przekresla-szansy-na-kredyt.html.

Nie zgadnie co mnie w nim zainteresowało – oczywiście krótki oraz konkretny opis o treści:

... Dane o zaległości w spłacie kredytu nie zawsze przekreślają szanse na nowy kredyt. ... Zła historia kredytowa w BIK nie przekreśla szansy na kredyt. Informacje ... ...

, który został zawarty w jednym zdaniu. A na dodatek tytuł: Zła historia kredytowa w BIK nie przekreśla szansy na kredyt ... był niezwykle intrygujący i przykuwający wzrok. Artykuł był nader interesującydla mnie, nie tylko pod względem merytorycznym ale i stylistycznym. Autor krótko i konkretnie opisał dane zagadnienie i wyciągnął z niego wnioski a w dalszej kolejności przedstawił swoją opinię na wspomniany temat. Co więcej, dało się zauważyć iż autor ważył słowa ażeby zawrzeć w tekście maksimum niezbędnych informacji. Szczerze polecam z całego serca ten artykuł. Gdyby ktoś był zainteresowany różnymi równie treściwymi oraz konkretnymi artykułami o tej tematyce to poniżej podaję linki.

gdzie wziac kredyt bez bik?? - Forum Money.pl
Witam. Chciałbym wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić moje obecne zobowiązania. Niestety, jakiś czas temu straciłem pracę i nie ...

gdzie wziąc kredyt bez bik??
27 Maj 2011 ... W przypadku, gdy nasz raport BIK wskazuje na nieterminowość w spłacie rat kredytu, zaciągnięcie kolejnych zobowiązań będzie trudne, ale ...

Aktualności - Kredyty oddłużeniowe dla osób ze złym BIK-iem
10 Sty 2014 ... Od dnia: 20-04-2013r. zwiększamy zasięg terytorialny w zakresie kredytów oddłużeniowych przygotowywanych przez Skok Oddłużeniowy.