Reklama

wzór pracy inżynierskiej. Piszesz pracę dyplomową, szukasz przykładów, przydałby się jakiś wzór pracy inżynierskiej . Szkoda czasu! Skontaktuj się z nami, wyjdziesz na tym lepiej!
strony internetowe poznań

"kredyt z bikiem"Od dłuższego czasu interesuję się kredyt z bikiem. Przestudiowałem wszystkie możliwe publikacje na ten temat, staram się także, jeżeli czas mi na to pozwala oglądać wszystkie programy telewizyjne oraz wysłuchiwać audycji w radiu o tej problematyce. Ponadto na bieżąco śledzę wszystkie nowinki o temacie kredyt z bikiem w sieci. Dwa dni temu natknąłem się na ciekawy artykuł. Jak dobrze pamiętam to zatytułowany był jakoś tak: gdzie wziac kredyt bez bik?? - Forum Money.pl.

Gdyby ktoś chciał go przeczytać to podaje link http://www.money.pl/forum/gdzie-wziac-kredyt-bez-bik-t3296331.html. Powyżej wskazany artykuł zainteresował mnie z dwóch powodów. Najpierw momentalnie zauważyłem, ze pisze go osoba, która doskonale orientuje się w temacie. Specjalistyczne słownictwo, bardzo szeroka wiedza w temacie i zwłaszcza brak tzw. lania wody – wszystko się zgadzało. Po drugie, co mnie zaskoczyło, autor artykułu nie przedstawił tylko i wyłącznie opisu wyjętego żywcem z encyklopedii, lecz nade wszystko zawarł w nim własne, z resztą trafione opinie. Zgadzam się z nim w stu procentach. Najśmieszniejsze jest to, ze opis artykułu który brzmiał tak:

Witam. Chciałbym wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić moje obecne zobowiązania. Niestety, jakiś czas temu straciłem pracę i nie ...

nie był zachęcający, lecz i tak postanowiłem go przeczytać. Chciałem jeszcze znaleźć inne teksty tego autora lecz niestety mi się już nie udało. Za to przypadkowo trafiłem na inne teksty o tej tematyce. Być może nie są one tak dobre jak ten wskazany przeze mnie, lecz można je zawsze przeczytać:

gdzie wziąc kredyt bez bik??
Informacje o nieterminowym regulowaniu zobowiązań wobec banków trafiają do bazy Biura Informacji Kredytowej. Dane o zaległości w spłacie kredytu nie ...

Aktualności - Kredyty oddłużeniowe dla osób ze złym BIK-iem
Centrum Oddłużeniowe 44-100 Gliwice, ul. Skowrońskiego 26 tel.: 695 500 158, 695 500 156 tel. FAX-owy: 32 230 20 28 e-mail: gliwice@meritum-kredyty.pl.

Jestem w BIK. Chcę wziąć kredyt. Jest rozwiązanie? - Dom na kredyt
27 Maj 2011 ... W przypadku, gdy nasz raport BIK wskazuje na nieterminowość w spłacie rat kredytu, zaciągnięcie kolejnych zobowiązań będzie trudne, ale ...