Reklama

Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
http://www.gabinetoptimex.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.gabinetoptimex.pl/ .

"najniższa średnia krajowa"


Od wielu lat interesuję się . Przeczytałem wszystkie istniejące książki na ten temat, staram się także- jeżeli czas mi na to pozwala - oglądać wszystkie programy telewizyjne oraz słuchać audycji radiowych o tej problematyce. Jednocześnie na bieżąco śledzę wszystkie nowinki o temacie w sieci. Jakis czas temu natknąłem się na ciekawy artykuł. O ile dobrze pamiętam to zatytułowany był jakoś tak: .

Gdyby ktoś chciał go przeczytać to podaje link . Wspomniany artykuł zainteresował mnie z dwóch powodów. Na początku od razu spostrzegłem, ze pisze go człowiek, który zna się na rzeczy. Fachowe słownictwo, bardzo szeroka wiedza w temacie i przede wszystkim brak tak zwanego lania wody – wszystko się zgadzało. Po drugie, co mnie zaskoczyło, autor tekstu nie zaprezentował jedynie opisu wyjętego żywcem z encyklopedii, ale przede wszystkim zawarł w nim własne, z resztą trafione opinie. Zgadzam się z nim w stu procentach. Najśmieszniejsze jest to, ze opis tekstu który brzmiał tak:nie był interesujący, ale i tak postanowiłem go przeczytać. Chciałem jeszcze odszukać inne teksty tego autora ale niestety mi się już nie udało. Za to przypadkiem trafiłem na inne teksty o tej tematyce. Może nie są one tak dobre jak ten wskazany przeze mnie, ale można je zawsze przeczytać: