Reklama

strony WWW poznań. Szukasz agencji, która tworzy i projektuje - strony WWW poznań ? Napisz do nas - oferujemy profesjonalne strony, atrakcyjne ceny i krótkie terminy!
rzeźba. Chcesz zobaczyć jak wygląda rzeźba , która wychodzi spod ręki prawdziwego mistrza. Serdecznie zapraszamy

"ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych"Przypadkiem, poszukując pomysłu na upominek dla mojej przyjaciółki, trafiałam na dziwny opis strony. Brzmiał on mniej więcej tak: 13 Sty 2014 ... 823,60 zł brutto wynosi podstawowy zasiłek dla bezrobotnych wypłacany w okresie pierwszych trzech ... Potem może wynosić tyle ile obecnie.. Zdecydowanie unikam tego rodzaju treści, które tak naprawdę mnie nie interesują, lecz coś mnie skusiło i kliknęłam na link http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/770118,wysokosc-zasilku-dla-bezrobotnych-w-2014-roku.html. Niezwłocznie pojawił się duży napis, tytuł - Wysokość zasiłku dla bezrobotnych w 2014 roku - Praca i kariera .... Zaczęłam czytać, na początku pobieżnie potem coraz dokładniej, robiąc dłuższe pauzy po kilku wersach. Przy końcu zaczęłam się zastanawiać nad przekazem autora, nad znaczeniem jego słów.

Czemu nigdy wcześniej nie weszłam na żadne strony, na których jest mowa o ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Przecież z internetu korzystam codziennie, spędzam prawie każdego wieczoru przed komputerem wiele godzin. Jedynie wystarczyło wpisać ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych w wyszukiwarkę i pokazałyby się tysiące odpowiedzi. W chwili obecnej mogę sobie tylko tak gdybać. Niemniej jednak nie możemy się użalać nad sobą, tylko brać się do roboty. Wzięłam się zatem do dzieła. Przeczytałam mnóstwo tematycznych stron. Niemniej jednak mogę polecić z czystym sumieniem zaledwie kilka. Linki podaję poniżej wpisu.

Zasiłek dla bezrobotnych: Ile wynosi zasiłek?
W 2014 roku nastąpiła zmiana wysokości zasiłku dla bezrobotnych. Oczywiście kwoty zasiłku netto są zależne od stażu pracy i tak należy je przeliczać.

Zasiłek dla bezrobotnych: Zasiłek dla bezrobotnych 2014
Tak jak to było w przypadku zasiłków dla bezrobotnych w 2013 roku wysokość zasiłku zależy od przepracowanych lat. W dalszej części dowiesz się ile wynosi ...

Ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Da się z tego wyżyć? - Finanse ...
3 Gru 2013 ... Osoba, która straciła pracę, a wraz z nią źródło utrzymania, może ubiegać się o zasiłek dla bezrobotnych. Prawo do zasiłku nie przysługuje ...