Reklama

projektowanie. Profesjonalne i nowatorskie projektowanie wnętrz. Bo każde wnętrze ma duszę....
http://www.mojslub.pl/?strona=o_nas. Salon sukien ślubnych Barbara - http://www.mojslub.pl/?strona=o_nas zaprasza wszystkie przyszłe Panny Młode.

"uokik szczecin"


Z racji tego iż jestem osobą konkretną i praktyczną lubię czytać zarówno w gazetach czy też w sieci artykuły zwięzłe i treściwe. Już będąc w szkole średniej zamiast kilkuset stronnicowych lektur zawierających szczegółowe charakterystyki bohaterów czy też opisy przyrody, preferowałem krótkie i bardziej treściwe opowiadania. Przebrnięcie przez powieść Elizy Orzeszkowej, Pt. "Nad Niemnem" było dla mnie nie małym wyczynem. Tymczasem pomimo katuszy byłem zobowiązany to zrobić.

Po ukończeniu liceum pozostał mi jednak uraz do długich i mało treściwych książek oraz artykułów. Gdy kupowałem prasę drukowaną wielokrotnie zdarzyło się iż docierałam do połowy artykułu i przerywałam go, albowiem autor poza tzw. "laniem wody" nie miał niczego ciekawego do powiedzenia. Internetowe artykuły z reguły są krótkie, więc bardzo odpowiada mi ta droga przekazu informacji. Niedawno właśnie w sieci, przeglądając publikacje na rozmaitych stronach www o tematyce uokik szczecin trafiłem na interesujący artykuł.

Odnalazłem go pod adresem http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.

Nie zgadnie co mnie w nim zainteresowało – naturalnie krótki i konkretny opis o treści:

... ...

, który został zawarty w jednym zdaniu. Na dodatek tytuł: UOKiK - Konsumenci - Instytucje Konsumenckie - Ważne adresy był niezwykle intrygujący i przykuwający wzrok. Sam tekst był nadzwyczaj atrakcyjnydla mnie, nie tylko pod względem merytorycznym ale i stylistycznym. Autor krótko i treściwie opisał dane zagadnienie i wyciągnął z niego wnioski a później przedstawił swoją opinię na wspomniany temat. Dodatkowo, dało się zauważyć iż autor ważył słowa ażeby zawrzeć w tekście maksimum niezbędnych informacji. Naprawdę polecam z całego serca ten artykuł. Jeśli ktoś jest zainteresowany innymi równie treściwymi i konkretnymi artykułami o tej tematyce to poniżej podaję linki.

UOKiK - Strona główna
Informacje o urzędzie, regulacje prawne, ochrona bezpieczeństwa i jakości

Kontakt
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Plac Powstańców Warszawy 1 00-

Miejski Rzecznik Konsumentów - Urząd Miasta Szczecin BIP
Armii Krajowej 1, 70-456

UOKiK ukarał bank. PKO BP zapłaci 30 mln zł ... - Radio Szczecin
17 Sty 2014

UOKiK sprawdził, gdzie jest najgorsze paliwo ... - Radio Szczecin
31 Mar 2014

UOKiK karze sprzedawcę z regionu - Biznes - Radio Szczecin
28 Lut 2014

uokik szczecin - Strona
Osatnio jesteśmy z każdej strony zalewani informacjami czy też nowinkami

Jakość paliw do listopada 2013: raport UOKiK-u - Moto - WP.PL
12 Gru 2013

UOKiK zbadał zmowy cenowe w Szczecinie - Gospodarka ...
10 Lut 2011